درباره ما

 

کالاروان کرمان در سال 1384 تأسیس شد.

 

با سالها تجربه و سابقه در معرفی و فروش ماشین آلات و ملزومات بسته بندی به روز و با کیفیت دنیا، از سازندگان به نام و پیشرو این محصولات، تلاش کرده ایم تا به سهم خود تحولی در صنعت بسته بندی کشور ایجاد کنیم. دستگاه های سیل القایی، واشرگذار، لیبل چسبان، انواع ظروف، درپوش، واشر، برچسب و ... از جمله محصولاتی است که به تدریج در سبد ما جای گرفته و شرکتهای بزرگی همچون مهرام، نفت بهران، نفت ایرانول، فومن شیمی، سن ایچ و دیگران در فهرست شرکای تجاری ما قرار گرفته اند.

 

از دیگر خدمات ما واردات و فروش مواد رفرانس تأیید شده آزمایشگاهی[1] از یکی از معتبرترین شرکت های اروپایی LGC group جهت اندازه گیری خلوص مواد اولیه و یا باقیمانده مواد وذرات توسط دستگاه های GC،HPLC  و غیره است.

 

تاریخچه

 

کالاروان کرمان در سال 1384 به پشتوانه بیش از 8 سال تجربه مدیران خود پایه گذاری شد و فعالیتهای خود را در دو زمینه تأمین مواد شیمیایی آزمایشگاهی[2] وصنعتی و ماشین آلات و ملزومات بسته بندی آغاز کرد.

 

این شرکت از اولین شرکتهای ایرانی است که در زمینه معرفی و ارائه فن آوری سیل القائی  به صنایع مختلف ایران فعالیت کرده است. ما از بدو تأسیس در این شرکت، به دنبال شناخت و پر کردن ظرفیت های خالی موجود در صنایع بسته بندی و ارائه آخرین راهکارها و راه حل های موجود در بازار جهت بالا بردن کیفیت، کارآیی و زیبایی و در نتیجه مطلوبیت محصولات تولید داخل بوده ایم. به همین دلیل همواره تلاش کرده ایم تا با شناسایی و برقراری ارتباط با شرکت های معتبر بین المللی در زمینه های مختلف، محصولات با کیفیت و با فن آوری جدید را به تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی معرفی نماییم.

 

به این ترتیب ما به عنوان یک مشاور و شریک تجاری صاحب تجربه و امین، افتخار همکاری با بزرگان صنایع کشور را پیدا کرده و تمام تلاشمان را می نماییم تا شایسته این حسن نظر باقی بمانیم و روز به روز بر تعداد شرکای تجاری و مشتریان بزرگ خود بیفزاییم.

 

زمینه های فعالیت

 

1-     واردات  و فروش مواد استاندارد مرجع آزمایشگاهی

2-     واردات و فروش دستگاه های سیل القایی

3-     واردات و فروش دستگاه های واشرگذار

4-     واردات و فروش دستگاه های جرقه زن کورونا (Corona Treater)

5-     معرفی و فروش دستگاه های تولید لوله مقوایی، گوشه  مقوایی (Protective Edge)، بشکه مقوایی و ظروف مقوایی چند لایه (Composite Can)

6-     معرفی و فروش دستگاه های فرم- فیل - سیل (Form-Fill-Seal)، تری سیلر (Tray SealerVacuum Flow Pack Machine           

7-     واردات و فروش خطوط کامل بسته بندی دست دوم بازسازی شده توسط معتبرترین شرکت های آلمانی

8-     واردات و فروش خطوط تولید ظروف و لوله های پلاستیکی دست دوم بازسازی شده توسط معتبرترین شرکت های آلمانی

9-     واردات و فروش انواع چسب های مربوط به صنعت دخانیات

10-  واردات و فروش واشرهای سیل القایی Induction sealing liners

11-  واردات و فروش درپوش ها و واشرهای گذر دهنده گاز

12-  واردات و فروش انواع درپوش های وارداتی پلاستیکی برای صنایع شیمیایی، دارویی، آرایشی بهداشتی و غذایی

13-  بطری های کوئکس (PE/PA یا PE/EVOH COEX)

14-  انواع لیبل های وارداتی شرینک سلیو، فویل های آلومینیومی تزئینی گردن بطری، لیبل های کاغذی آب چسب، لیبل های پشت چسب دار

 


[1] Analytical Reference Standards، Certified reference materials

[2] Analytical Reference Standards, Certified reference Material, Reference materials